A message from the Citizen's Initiative to End Ecocide on Earth
Is this email not displaying correctly?
View it in your browser or choose a different language.

Saadikute päev!

Kallid vabatahtlikud ja toetajad,

Kas olete valmis meie liikumist edasi viima? Kas tahaksite teha midagi maailma muutmiseks ja mõtlete mis see võiks olla? Kuidas oleks kui te võtaksite kaamera, naerataksite ja hakkaksite Lõpetame Ökotsiidi sõnumitoojateks? Siin on meie idee: otsustasime kontakteeruda saadikutega erinevatest riikidest ja rääkida neile meie liikumisest ning me vajame selle teostamiseks teie abi. See annab teile suurepärase võimaluse kohtuda huvitavate inimestega erinevatest riikidest ja kaasata neid tähtsasse ning tähendusrikkasse vestlusesse.

Me tõesti vajame teie abi! Oleme korraldamas üritust, mille nimetasime „Saadikute päevaks“. See on päev, mil TEILE antakse võimalus kohtuda saadikute, konsulite ja atašeedega teatud riikidest ning paluda neil toetada meie kampaaniat.

Valmistame ette kõik vajaminevad materjalid (kirja šabloonid, vestluste teemad ja kommunikatsiooni strateegiad), mida saate kasutada saadikutega kohtumisel. Võite paluda saadikult võimalust kohtumiseks või telefonikõneks Skype teel. Teie tööks on esitleda meie algatust ja paluda meid toetada, viies meie sõnumit kõrgete ametnikeni oma kodumaal.

Tahame olla kuuldud ja nähtud. Tehke fotosid, mida me saaksime kasutada meie sotsiaalmeedia kanalites. Eesmärgiks on saada nii palju tähelepanu kui võimalik, et lisada uut hoogu meie liikumisse. Samuti ärge unustage, et valmistume detsembris toimuvaks COP21 kohtumiseks, kus organiseerime ajaloo pikimat pressikonverentsi. Oluliste riikide esindajate toetus annab meile rohkem jõudu, usaldusväärsust ja kaalukust nende silmis, kes ei ole meie algatusega veel tuttavad.

Kui sa arvad, et oled õige inimene seda tegema, ära kõhkle ühendust võtmast Maja Horvatiga info@endecocide.eu. Kui sa ei tunne ennast mugavalt avalikult esinedes, kuid tunned õigeid inimesi, ära muretse, võid lihtsalt meiega kontakte jagada.

Tegevuskava:

  1. Võta ühendust Majaga e-maili info@endecocide.eu teel ja edasta oma soov vabatahtlikku tööd teha 27. aprillist kuni 1.maini.
  2. Otsi esindajate (saadikud, konsulid, atašeed) kontakte kuni 4. maini.
  3. Osale koos meiega kohtumiseks valmistumise veebitreeningul 5. mai paiku.
  4. Võta ühendust riigi esindajatega (me valmistame ette näidised) kuni 8. maini.
  5. Kohtu esindajatega, esitle neile ökotsiidi kontseptsiooni, tee fotosid umbes 21. mai paiku (proovi kohtumised läbi viia 21. kalendrinädala jooksul).
  6. Avalda fotosid sotsiaalmeedias (Facebook, Twitter jne) ja saada fotosid meile, et saaksime neid kasutada järgmises infokirjas kuni mai lõpuni.

Riigid, kust me oleme eriti huvitatud kõneluste organiseerimisest:

    Marshalli Saarte Vabariik, Tuvalu, Bangladeshi Rahvavabariik, Island, Rootsi, Luksemburg, Kongo Demokraatlik Vabariik, Elevandiluurannik, Ecuador, Boliivia, Colombia.


 
Lõpetame Ökotsiidi koos!
Iga käsi on abiks!

Copyright © 2015, www.endecocide.org, All rights reserved.
You have received this email after registering your interest
in supporting us at www.endecocide.eu
  unsubscribe from this list